ProMods 2.45 has been released. It runs on game version 1.36 and requires ALL map DLCs. It is not compatible with open beta 1.37.

Please note that due to the COVID-19 pandemic, we are sadly unable to expand our server capacity as per usual and the free download servers are likely to be overwhelmed upon release. Please be kind and patient or use the paid service for a better experience.

Multiplayer ETS2 na Linuxie. Czy ktoś wie jak?

Polish
Post Reply
infinitelove

31 Dec 2019 18:37

Witajcie. Gra chodzi mi pięknie na moim Linux Mint. Kupiłem przez Steam i świetnie chodzi. Problem jest z grą na multiplayerze. Czy ktoś z Was wie co i jak ustawić by grać na multiplayer? Wiem, że większość tutaj używa Windows ale może znajdzie się ktoś kto może pomóc z ETS2 na Linux? :-) :?:

Vøytek
Developer

01 Jan 2020 15:50

Wygląda na to, że klient TMP jest napisany tylko pod Windowsa.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Kaperios

07 Jan 2020 21:47

Do 1.35 było można używać nieoficjalnego launchera "truckersmp-cli". Jednak od 1.36 przestał on działać, da się to podobno obejść, ale mi osobiście się nie powiodło. Jestem niemalże pewien, że to wina przejścia na DirectX11. (Gra jest uruchamiana w wersji na Windows, poprzez Proton od Valve. Inaczej pliki .dll z tmp by nie działały :P)

EDIT: Wgłębiłem się, i wygląda na to, że ktoś stworzył forka i sprawił, iż launcher działa. Jeszcze nie testowałem więc nic nie mogę potwierzić

Post Reply
  • Information