Ładunki z WoT

Polish
Post Reply
MurzynekB4MBU5
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2019 12:58

12 Jan 2020 19:56

Witam.
Piszę odnośnie problemu, którego nie znalazłem jeszcze w internecie. Mianowicie chodzi o problem z ładunkami z WoT. Przykładowe zlecenie z firmy w Gdańsku, do firmy z Warszawy, (która nie jest na oryginalnej mapie od SCS), po dojechaniu na miejsce rozładunku, wyświetla się komunikat o problemie z lokalizacją. Teraz wywodzi się pytanie, skąd mam wiedzieć, czy firma jest w oryginalnej lokalizacji mapy SCS, czy takowa firma leży na uboczu, dodana przez ProMods. Sytuacja ta dzieje się na modyfikacji TruckersMP, na single nie sprawdzałem, ponieważ tam nie grywam. A rynek ładunków się nie opłaca na TruckersMP, gdyż zawsze jest spóźnienie na miarę +9k dni. Proszę o odpowiedź, ponieważ ta irytująca sytuacja, odejmuję pełnię satysfakcji grania na TruckersMP z modyfikacją ProMods. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :)
Last edited by Trucker2223 on 12 Jan 2020 20:15, edited 1 time in total.
Reason: Przeniesiony do polskiego subforum, tylko angielski na głównym forum!

Dawid2849
Developer
Posts: 779
Joined: 28 Jul 2018 12:49
Location: Biłgoraj

12 Jan 2020 20:25

Najlepiej mieć osobny profil do robienia zleceń z WoTa, bo nawet jeden milimetr różnicy między firmą na mapie SCSu i PM psuje kompatybilność.

MurzynekB4MBU5
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2019 12:58

12 Jan 2020 20:40

I co wtedy da osobny profil, skoro nie będę mógł i tak grać na TruckersMP z ProMods, ponieważ ani zlecenia normalne i zlecenia z WoT, po prostu nie działają.

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

12 Jan 2020 21:18

Rozwiązanie jest proste - albo WoT albo PM. Nie wiem na co liczysz - mapa PM jest totalnie przebudowana względem vanila map, więc logiczne, że nie będą działać zlecenia z WoT na PM.

MurzynekB4MBU5
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2019 12:58

12 Jan 2020 22:16

Liczyłem na ewentualne rozwiązanie problemu, którego nie znam. Myślałem, że możliwe jest jednak scalenie WoT z PM, bo przecież ludzie grają i coś wozić muszą. Logiczne może i jest to dla kogoś, kto cokolwiek wie, o tych grach. Dla mnie to jest chwilowa odskocznia od rzeczywistości i logiczne takie problemy dla mnie nie są. :)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Jan 2020 23:33

SCS nie udostępniło żadnego narzędzia, które pozwoliłoby nam to naprawić.
Zresztą, te zlecenia są tak nudne i bezsensowne, że nie wiem po co je brać zamiast zwykłych w grze :lol: Chyba że ktoś lubi się bawić w statystyki na stronie.
Robię je tylko gdy są eventy i jest to droga przez mękę, głównie przez ograniczenie prędkości. Ale co kto lubi.

Sugestia dwóch profili jest rozwiązaniem, które od lat działa dla innych graczy - gdy chcesz pograć na PM, odpalasz jeden profil. Gdy chcesz porobić zlecenia z WoT, odpalasz drugi profil, bez modów. Nic prostszego :)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

MurzynekB4MBU5
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2019 12:58

13 Jan 2020 13:46

Oooo, dziękuję za objaśnienie. :))



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: KamekOfficial and 4 guests