Brak możliwości wyboru parkowania.

tomaszowczarek1980
Posts: 9
Joined: 18 Feb 2020 11:01

26 Feb 2020 08:28

Witam. Mam Promods 2.43. Ostatnio po dojechaniu z Łodzi do Świnoujścia zauważyłem brak możliwości wyboru rodzaju parkowania (brak zielonego znacznika) po ukończonej dostawie. Co za tym idzie nie mogłem skończyć zlecenia. Niestety miejsce było na tyle trudne do zaparkowana, że dałem sobie spokój. Widziałem, że był podobny temat, ale tam kolega pisał że używa też Poland Rebuilding. Moje pytanie do znawców tematu: czy powyższy problem występuje także na czystym ProMod, czy tak ma być w każdym mieście? Czy w tej sytuacji pozostaje tylko parkowanie "manualne"? Dodam jeszcze, że taka sama sytuacja miała miejsce w Dziwnówku. Czy Promod "psuje" możliwość wyboru parkowania?
Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

26 Feb 2020 14:08

W którym dokładnie miejscu? Jaka firma? A najlepiej daj screeny / filmik z tej sytuacji.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

tomaszowczarek1980
Posts: 9
Joined: 18 Feb 2020 11:01

26 Feb 2020 14:58

Teraz nie mam możliwości. Jeśli chodzi o Dziwnówek, to był to Lidl. Co do Świnoujścia to nie pamiętam niestety. Jeżeli screeny są niezbędne, rano koło 8ej przejadę raz jeszcze i wrzucę.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

26 Feb 2020 15:03

Wrzucasz na imgur.com i dajesz link w tagu [img].
Nie widzę Lidla w Dziwnówku, więc to pewnie w PR.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

tomaszowczarek1980
Posts: 9
Joined: 18 Feb 2020 11:01

26 Feb 2020 15:32

Nie korzystam z Poland Rebuilding i nie ściągałem nawet tego.Jutro zobaczę dokładnie co to za firma. Zdarzyło się jednak komuś jeszcze, że na czystym ProMod bez PR miał taki błąd jak u mnie?

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

26 Feb 2020 16:49

Może się tak zdarzyć, że niektóre firmy w "starej" Polsce robionej przez PR nie mają wyboru parkowania i wtedy masz tylko jedno miejsce, gdzie musisz stanąć, bo automatyczne parkowanie też nie działa. Na naszych terenach robimy to prawidłowo, wszystkie firmy powinny działać jak trzeba.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

tomaszowczarek1980
Posts: 9
Joined: 18 Feb 2020 11:01

26 Feb 2020 18:27

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale napisałem wyżej że nie posiadam Poland Rebuilding. Działam na czystym ProMod ściągniętym z dostępnych tutaj linków i takie kwiatki występują. Jedyny mod jaki mam wgrany to jakiś dotyczący ruchu AI, ale myślę że akurat to nie ma wpływu.
Żeby nie kręcić się w miejscu, jest jakaś rzeczowa rada na opisywany błąd? Screeny będą dopiero jutro rano.

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

26 Feb 2020 18:46

Wojtkowi chodziło o to że z racji tego że przez pewien okres była współpraca między PM a PR to ich tok pracy siłą rzecz jest obecny po dziś dzień na naszej mapie, więc fakt czy grasz na PR czy nie w tym momencie nie ma większego znaczenia jeżeli podróżujesz po terenach które są autorstwa teamu PR i na dzień dzisiejszy nie zostały jeszcze zastąpione naszymi.

Tak więc póki nie dasz przynajmniej screenów o jakich miejscach mowa to możemy tak sobie gdybać i gdybać. Dasz zdjęcia, będzie jasność, będziemy myśleć co dalej.
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

tomaszowczarek1980
Posts: 9
Joined: 18 Feb 2020 11:01

27 Feb 2020 12:03

Proszę oto screen:
Łódź-Świnoujście, firma docelowa Port w Świnoujściu. W załączniku
screeny mapy i miejsca w którym brak było możliwości wyboru parkowania. Jest to kolejna tego typu lokacja z błędem.


User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

27 Feb 2020 12:20

Owszem, to stara firma z czasów gdy jeszcze nawet nie było tej opcji wyboru miejsca parkowania. Kiedyś się to przebuduje i będzie inaczej.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests