Multiplayer'da çalışmıyor.

Turkish

Moderator: EG0611

Post Reply
PaaBaba

03 Jan 2021 11:20

Merhabalar,oyunum orijinal ve gerekli dlc'lere sahibim.singleplayer'da açılıyor fakat truckersmp üzerinden girmeye çalıştığımda mod gözükmüyor ve kaydetme bölümü geliyor,devam deyip başlatıyorum fakat navigasyon içerikleri hazırlanıyor bölgesinde kalıyor ve bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.
not:ets2mp de mod gözükmediği için mod dosyalarını oraya da attım.

husnupeksu

03 Jan 2021 13:25

PaaBaba wrote:
03 Jan 2021 11:20
Merhabalar,oyunum orijinal ve gerekli dlc'lere sahibim.singleplayer'da açılıyor fakat truckersmp üzerinden girmeye çalıştığımda mod gözükmüyor ve kaydetme bölümü geliyor,devam deyip başlatıyorum fakat navigasyon içerikleri hazırlanıyor bölgesinde kalıyor ve bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.
not:ets2mp de mod gözükmediği için mod dosyalarını oraya da attım.
Sıngle playerde oynadığınız profile promods indirip kurmanız yeterli mp ye atmanız gerekmiyor promods u mp girdiğiniz zaman promods un kurulu olduğu profil ile başlamanız yeterli oyuna girmek için oyun başlangıçta biraz bekletebilir navigasyon verileri güncelleniyor diye ama beklemeniz gerekir ilkinde bekletmiş olsada bir kez açıldıktan sonra ki girişlerinizde kolaylaşacaktır.
Image

mkoksal

05 Jan 2021 20:32

aynı sorun bende de mevcut single player oynuyorum ama multiplayerda girince mod dosyası yok diyor

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information