ETS 1.41 + Promods 2.56 + Rusmap 2.4.1 brak połączenia promods z ori mapą

Polish
Post Reply
PaveleK_
Posts: 4
Joined: 19 Sep 2015 17:56
Donation rank:

06 Aug 2021 00:52

Witam.
Zacznę od tego, że miałem dłuższą przerwę od ETS, a wcześniej grałem na 1.40 i PM 2.52.
Ostatnio zrobiłem aktualizację PM 2.55 i wtedy zaczął się problem. Przy okazji zobaczyłem, że wyszło PM 2.56 więc zaktualizowałem ale dalej jest problem.

Do sedna:
Mapa Promods nie jest połączona z oryginalną mapą gry. Rusmap jest połączony z Litwą, Łotwą, Estonią i całą tą górą, nie ma połączenia obw Kaliningradzki-Polska ani w okolicach Suwałk, tak samo cały wschód Białoruś i w dół. Przemyśl jest po prostu kropką na mapie, nie ma żadnego połączenia drogowego. Południowa granica Węgier nie ma żadnego połączenia drogowego z Rumunią i resztą krajów na południe.

Probowałem milion kombinacji ustawień plików w menedżerze modów, wszystkie które tu znalazłem, kilka znalezionych w filmikach prezentujących mapy na YT, kilka z innych for. Zamieniałem miejscami pliki, próbowałem defy na dole, na górze, na dole rusmapa, na górze rusmapa, próbowałem RoadConnection z 2.52, 2.55 a także te dedykowane do PolandRebuilding. Nic nie pomaga.

Na screenach są pokazane braki połączeń drogowych a także obecne ustawienie w menedżerze.

Mam sporo modów z ciężarówkami/akcesoriami, a także Evolution Economy od MrPapaBear do 1.40. Szczerze mówiąc nie próbowałem tego wyłączyć, ale wydaje mi się, ze mod na ekonomię nie robiłby problemu z połączeniami drogowymi jednak. Miałem przez chwile jakiś HD background map ale wywaliłem i też nie ma zmian.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Sebass18
Posts: 9
Joined: 13 Apr 2020 08:36

06 Aug 2021 10:47

witam
ja ci pomogę
rus map nie jest kompatybilne z 1.41, zrozum to

PaveleK_
Posts: 4
Joined: 19 Sep 2015 17:56
Donation rank:

06 Aug 2021 11:44

Problem jest z Promods nie z rusmap. Przy wyłączonym Rusmap jest tak samo. Rusmap jest połączony z promodsem i ori mapą i działa, nie działa połączenie promods z polską i resztą ori mapy, widać to na screenach w których miejscach brakuje połączeń.

Ściągnąłem od nowa promods, użyłem testera, pliki są okej a to i tak nie działa jak powinno.

Sebass18
Posts: 9
Joined: 13 Apr 2020 08:36

06 Aug 2021 11:59

to pokaż log, bez log nikt nie pozna przyczyny problemu

PaveleK_
Posts: 4
Joined: 19 Sep 2015 17:56
Donation rank:

06 Aug 2021 15:55

W linku jest log, odpalona gra, trasa 4km i wyłączona. Widać ze jest pare problemów z Promods typu brakujące miasta.

Sebass18
Posts: 9
Joined: 13 Apr 2020 08:36

06 Aug 2021 17:52

spróbuj na nowym profilu ale tylko z włączonym samym ProModsem, bez modów. jak to nie pomoże to może coś grzebałeś w plikach mapy.

PaveleK_
Posts: 4
Joined: 19 Sep 2015 17:56
Donation rank:

06 Aug 2021 18:07

To jest właśnie nowy profil, bo z tą ekonomią zaczynam.

Ale chyba naprawiłem, kupiłem dodatek Iberia, który ponoć nie jest wymagany do promods i zaczęło działać, normalnie mam Polskę z większą ilością miast i wszystkie połączenia.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests