world of trucks i downgrade

Polish
Post Reply
Szeli
Posts: 1
Joined: 10 Feb 2020 14:15

25 Mar 2021 19:49

Witam wszystkich jestem Piotrek.Mam taki problem,że mi automatycznie zaktualizowało do wersji gry 1.40.Wtedy okazało się,że promods nie jest kompatybilny.Próbuję wrócić do wersji 1.39 temporary coś tam i tak się dzieje,ale okazuje się,że world of trucks się nie łączy,bo za niska wersja gry .Dziwne bo to tak jakby teraz była najniższa z tych wszystkich wersja i nie wróciłem tylko spadłem jeszcze niżej. Proszę o pomoc i zgóry dziękuję :)

User avatar
vesoly
Posts: 3
Joined: 13 Nov 2019 13:52

16 Apr 2021 15:34

Do współpracy z World OF Trucks zawsze trzeba mieć zainstalowaną najnowszą wersje ETS2.
Tydzień temu wyłączyłem sobie ProMods, zainstalowałem 1.40 + DLC Iberia i bez problemu robię zadania z tego aktualnego eventu na zwiedzanei półwyspu iberyjskiego.
Jak skoncze event to wtedy doinstaluję NOWY ProMods 2.55 i będe grał dalej. Przy korzystaniu z eventów WoT zawsze lepiej wyłączyc ProMods bo moga byc inne lokalizacje garaży. Mi zawsze wywalało zlecenia WoT gdy miałem aktywny ProMods próbowałem skorzystać z promu (ostatni zimowy event). No i musiałem pamiętac, które miasta są w osryginale a które tylko na nakładce ProMods i to w tym samsym miejscu. Inaczej był klops.

Bogucc
Posts: 9
Joined: 08 Jul 2014 14:09

16 Oct 2021 19:33

A propos wersji 1.39, mam taki problem. Kupiłem na Rynek Steam przedmiot - Malowanie naczepy Best Community Ever (Trailer).
Po odpaleniu gry tak jak bym go nie miał. Nie mogę pomalować naczepy. Kupowałem w przeszłości już inne przedmioty (akcesoria kabinowe) na renek steam i wszyto działało. Ktoś ma podobne doświadczenia?



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest