Grudziądz - Przebudowa

Polish
Post Reply
User avatar
Snake[PL]
Posts: 8
Joined: 31 Aug 2015 13:15

20 Jul 2022 17:42

Witam.
Chciałbym tutaj poruszyć kwestię miasta Grudziądz.
Dlaczego akurat jego? Proste, to moje miasto rodzinne.
Ale o co chodzi? Już tłumaczę.

Więc na samym początku chciałbym zauważyć, że Grudziądz w ProMods bazuje na "Grudziądzu" z podstawki (W " " dlatego, że nie widnieje nigdzie iż to Grudziądz).
Mamy charakterystyczny wjazd do miasta przez łuk/wiadukt (?) (Mniej więcej w miejscowości Górna Grupa - link ), potem kierujemy się na most.
Rozumiem to, że mapa jest w uproszczeniu. Logiczne, nie mam o to pretensji, ale troszkę denerwuje mnie pewna sprawa.
Grudziądz jest miastem tranzytowym. Przelatują przez niego trasy i przydałoby się troszkę poprawić to.

Tak więc wyjeżdżając z mostu mamy taki widok (link).
[DK16] Skrzyżowanie kieruje nas w Lewo i prosto. Chodzi głównie o to "prosto".
Na skrzyżowaniu w lewo wjedziemy do miasta, obok mamy CH Alfa (Można to odwzorować, ale nie trzeba. Chociaż byłoby to miłym akcentem).
Jadąc dalej prosto mamy taką oto tablicę (link) Jak sama wskazuje, kierujemy się tranzytem. Gdy przelecimy dalej, zauważyć można po lewej stronie dworzec PKP (link), dalej już jest rondo, kilka firm i magazynów logistycznych [Grudziądzki Park Przemysłowy (Rossmann itp)] i dalej objeżdżamy miasto (link).

Ja wiem, że może żądam dużo, jednak dziwi mnie fakt, że twórcy (wtedy jeszcze ekipa od Poland Rebuilding) dodała taki sobie Grudziądz na mapę, ale nie zachowała "charakteru" miasta.
Jeśli byłaby taka możliwość, by przebudować przelot przez miasto, to dziękuję w imieniu wszystkich graczy.
ImageImage
kliknij na wybraną stronę.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

25 Jul 2022 00:19

Zawsze jest możliwość przebudować każde miasto, ale potrzeba do tego człowieka, który zechce to zrobić.
Zatem to może być dobry motywator dla Ciebie, żeby się tym zająć, bo większość z nas tak zaczynała ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
Snake[PL]
Posts: 8
Joined: 31 Aug 2015 13:15

31 Jul 2022 18:55

Vøytek wrote:
25 Jul 2022 00:19
Zawsze jest możliwość przebudować każde miasto, ale potrzeba do tego człowieka, który zechce to zrobić.
Zatem to może być dobry motywator dla Ciebie, żeby się tym zająć, bo większość z nas tak zaczynała ;)
W sumie myślałem o tym. Jeśli wykonanie będzie ok, to jest szansa by trafiła ta mapa do ProMods??
Nie wiem również jak się zabrać za to. Widziałem, że edytor nie jest skomplikowany, ale jednak. Może jakiś tutorial??
ImageImage
kliknij na wybraną stronę.

Mati212
Posts: 9
Joined: 19 Jul 2021 08:13

10 Aug 2022 10:46

pobierz sobie poland rebuilding zoba jaką oni robote robią

User avatar
Snake[PL]
Posts: 8
Joined: 31 Aug 2015 13:15

12 Jan 2023 23:08

Mati212 wrote:
10 Aug 2022 10:46
pobierz sobie poland rebuilding zoba jaką oni robote robią
PR nie ma na TruckersMP, a preferuje gre multi
ImageImage
kliknij na wybraną stronę.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Mealty and 2 guests