Dėl Lietuvos map
Laba diena, kadangi nesu geras anglu žinovas, tai rašau čia lietuviškai, taigi mano klausimas labai paprastas, kodėl Lietuvos žemėlapis taip prastai atkurtas? ir labai netiksliai, kad ir paimkime iš lenku važiuojant link kauno, ten visiškai nepanašu į ta aplinka kuri yra realiam gyvenime, arba važiuojant pro pati kauna, jokiu kauno tikru akcentu
Sveiki, Lietuvos žemėlapis nėra taip prastai atkurtas, bet kadangi šio kompiuterinio žaidimo mastelis yra 1:19, mes negalime atkurti Kauno 100% tikslumų. Žinoma, A5 magistralė atrodo gan nepanašiai dėl to, kad tai yra gan senas darbas iš vieno mūsų komandos nario.
Bet mes stengiames atkurti Lietuvą kaip galima tiksliau. Lietuvos-Lenkijos pasienio ruožas yra atkurtas kaip galima tiksliau, Marijampolė turės būti perstatyta nes vietomis, tai turėtų būti 2 lygių sankryža, bet šiuo metu tai yra 1 lygio sankryža.
Bet mes stengiames atkurti Lietuvą kaip galima tiksliau. Lietuvos-Lenkijos pasienio ruožas yra atkurtas kaip galima tiksliau, Marijampolė turės būti perstatyta nes vietomis, tai turėtų būti 2 lygių sankryža, bet šiuo metu tai yra 1 lygio sankryža.
Post is proudly delivered by Horizon's Logistics
Roaming through desert
Developer of Lithuania
Developer of Kazakhstan
Developer of Iraq
Roaming through desert
Developer of Lithuania
Developer of Kazakhstan
Developer of Iraq
Lenkijos kelias iki marijampolės tikrai nėra tiksliai arkutas, nes vien važiuojant nuo lenkijos pasienio yra miestelis trakėnai, kur yra kelio apribojimas, ir ten važiuojama lėčiau, taip pat ties ta vieta yra net 3 degalinės kuriu žemėlapija Euro truck taip pat nerastas, taip pat yra pasukimas į kalvarija 201 kelias kurio galima per marijampole išlisti į magistrale ir šiektiek kelio kampa nukirsti, ką ir daro sunkevežimio vairuotoju nemaža dalis, bet tokios kaip pačios kalvarijos išviso nerasta ets 2, iškarto praktiškai prasideda marijampolė, taip pat kelio ženklai neatitinka realybės iki tam tikru miestu būna parašyta kelio ženkle vienoks atstumas o kai važiuoji ir pasižiuri kiek liko iki taško būna visai kitoks atstumas
p.s aš kalbu apie ši ruoža https://www.google.lt/maps/dir/54.30927 ... m2!4m1!3e0
p.s aš kalbu apie ši ruoža https://www.google.lt/maps/dir/54.30927 ... m2!4m1!3e0
Gan vėlai atsakau, nors aš ir nesu "mapperis", bet apie padėtį kaip kas yra žinau - Lietuvos E67 kelias jau yra prastesnės kokybės negu dabartiniai ProMods taip tariami kokybės standartai. Šį kelią kurė tuomet naujokas, be ankstesnės "mappinimo" patirties - ZelvaCZ, tad gali būti, kad kokybė ne iš geriausių. Prieš tai rašęs deushorizon, nesenai atliko šiokius tokius patobulinimus aplink Lenkijos-Lietuvos sieną.
Kalbant kita tema, kokios gyvenvietės atkurtos žemėlapyje ir kurios ne. Tai dėl 1:19 mastelio, įsprausti pačią Kalvariją jau yra labai sudėtinga, žemėlapis taptų gan tankiai prikištas - nespėji išvažiuoti iš vienos, jau vėl kita gyvenvietė. Tad apie smulkesnius kaimelius net nėra kalbos,
būtų mažesnis mastelis/skalė, tada būtų galimybė, bet dabartinėmis sąlygomis - tikrai ne.
Kalbant kita tema, kokios gyvenvietės atkurtos žemėlapyje ir kurios ne. Tai dėl 1:19 mastelio, įsprausti pačią Kalvariją jau yra labai sudėtinga, žemėlapis taptų gan tankiai prikištas - nespėji išvažiuoti iš vienos, jau vėl kita gyvenvietė. Tad apie smulkesnius kaimelius net nėra kalbos,
būtų mažesnis mastelis/skalė, tada būtų galimybė, bet dabartinėmis sąlygomis - tikrai ne.
o dabar promods nera suderinami su promods 2.33 tai promods 50% lieka netikroviskas
-
- Posts: 1
- Joined: 20 Jan 2024 23:31
Sveiki.Noriu kad promods pridetu Lietuvos pora miestu i versija 1.49 arba 1.50
Taigi noriu kad pridetumete Lentvari,Palanga,Kretinga,Moletus,Ignalina,Jurbarka ir Alytus
Aciu uz demesi
Taigi noriu kad pridetumete Lentvari,Palanga,Kretinga,Moletus,Ignalina,Jurbarka ir Alytus
Aciu uz demesi
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests