[Pokec] Česko-Slovenské forum!

Czech/Slovak
User avatar
plykkegaard
Posts: 2551
Joined: 19 Sep 2014 19:18
Donation rank:
Location: Jylland
Contact:

27 Jul 2015 09:45

New 1.96 is in closed beta
Please note it willl require both DLC's
---
Nová 1.96 je v uzavřené beta
Vezměte prosím na vědomí, že willl vyžadují oba DLC je
3D Artist - Moderator - Beta tester

kalida00000
Posts: 1
Joined: 08 Jun 2014 10:42
Donation rank:

27 Jul 2015 17:22

Jednoduše. SCS Software přidali 2 města v Maďarsku. ProMods a nová verze díky tomu nefungovala. 1.96 mi bude na nic kvůli tomu, že nějakej p***s ze steamu dal nááhodou někomu přesně ten kód, co jsem měl já.

kuballaa
Posts: 3
Joined: 28 Jul 2015 18:08

28 Jul 2015 18:20

Ahoj sem tu novy a chci se zeptat jestli tato skvěla mapa je na verzi 1.19 dik za info :)

User avatar
FLD
Prefab-engineer
Posts: 47
Joined: 07 Aug 2013 17:00
Location: Nitra, Slovakia
Contact:

28 Jul 2015 21:21

zatial nie je, ale uz sa testuje, tu hore to mas napisane ...
creator of the prefabs for maps
Beta Tester ETS2 and ATS

kuballaa
Posts: 3
Joined: 28 Jul 2015 18:08

04 Aug 2015 11:04

Chci se zeptat kdys už bude ke staženi nova verze ??? tak přibližne rad už bych sem si ju zahral tak diky za odpoved

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

04 Aug 2015 18:03

Dvakrát se tu psalo, že se už testuje, takže to dlouho nebude...
Pár dní.

Morte
Posts: 10
Joined: 10 Nov 2013 11:41
Donation rank:

06 Aug 2015 11:44

Ahoj Cz/Sk:),

asi mam blbej dotaz, ale k cemu je ProMods, kdyz je DLC Scandinavia? Jezdim TSMap 6.0 + obe DLC

ebolus
Posts: 6
Joined: 29 Mar 2014 13:22

06 Aug 2015 13:36

Proč by měl být blbej....
Tenhle mód nerozšiřuje jen o země z DLC, ale i o další Island, Finsko, Estonsko + upravuje základní mapu, je překopaná Velká Británie, Německo, Nizozemsko... Co jsem četl, tak ve vývoji mají prakticky celou Evropu.
Já osobně než TSM jezdím na PM, kvalitou mnohonásobně předčí TSM. Když k tomu přidám RusMap, tak kvantitativně, počtem km doženu i TSM.
A v které jiné mapě můžeš jezdit na sněhu i v létě (Island) :D

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

06 Aug 2015 14:28

Morte, každej používá co mu vyhovuje víc ;) Tohle je pro mě dost blbý téma, protože v žádnym jinym případě nemůžu bejt víc zaujatej :lol: ale i tak se zkusím vyjádřit.
Jak psal Ebolus, je u nás mnohem víc než jen Skandinávie, v další verzi třeba Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Moldavsko, víc Francie, Švédska, Finska, Španělsko, dost možná rozšíření Islandu, Itálie, další postup v projektu ARP (přestavba Německa) a pokud stihnu předtím dokončit Litvu, tak třeba i něco z Česka.
Upřímně - když má někdo radši nakopírovanou africkou poušť, která má s realitou společný tak písek a asfalt, než třeba do detailů propracované Německo, bude mít z TSM radost, já proti tomu fakt nic nemám ;)
Nepočítám, že pro každou zemi vytváříme samostatné modely dopravních, navigačních značek (u TSM leda ve snu), snažíme se ve městech reprezentovat reálné lokace (zatímco TSM polovinu měst kopírují), a koneckonců mapu stále rozšiřujeme (a dokonce stále rychleji), kdežto TSM vydávají v posledních měsících jen patche pro kompatibilitu s nejnovější verzí (jestli vůbec).


Jen bych opravil:
ebolus wrote:je překopaná Velká Británie
není ;) pokud tedy nepočítáš dostavbu Skotska a přidání měst Hull, Croydon and Portsmouth.
ebolus wrote:A v které jiné mapě můžeš jezdit na sněhu i v létě (Island) :D
A tohle je jedna z věcí, se kterou nemůžeme kvůli pevně nastavenému enginu nic dělat - sníh, i když teploměr v kamionu ukazuje 25 stupňů :D


Myslím, že jsem toho napsal dost :)
Želva

Volvo_King
Posts: 146
Joined: 02 Jul 2015 06:06

06 Aug 2015 16:50

Přesně tak, Želvo. Promods je prostě kvalitnější a s Ruskem (ač ho nemám :D ), je to o hodně realističtější. Kdežto TSM je slátanina XXX zemí, kde toho moc reálného není. A k mapě Česka - kluci z TZ Express (jestli to tu někomu něco říká - FLD a spol.) mají v plánu přidat dodatek českých zemí - možná i Slovenska, nevím. Ale za jak dlouho to bude, nikdo neví. A osobně, radši si počkám na TZ Express mapu než na mapu Čech třeba od Vlasty nebo Lukáše S.



Post Reply

Return to “Čeština/Slovenčina”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests