[Pokec] Česko-Slovenské forum!

Czech/Slovak
User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

21 Aug 2015 16:00

To se týká především různých map a definicí. Mod, který má vyšší prioritu, se načítá později, tedy přepisuje ty, které byly nahrány před ním (ty mají prioritu nižší).

Příklad:
Mám dvě mapy, a obě do hry přidávají nějakou část světa. Dejme tomu, že mapa X přidává města A, B a C a mapa Y přidává města C, D a E. Mám tedy dvě dostupné verze města C, ale samozřejmě mohu použít jen jednu z nich - pokud tedy bude mít mapa X vyšší prioritu, nejdříve se načtou sektory mapy Y, ale po ní se načte mapa X, a ta přepíše sektory mapy Y, včetně města C.

Ve skutečnosti by to tak přesně nefungovalo, mapy by spolu kolidovaly a bylo by tam hodně chyb, ale tohle je základ toho, jak to funguje.

Vysvětlil jsem to hrozně, ale doufám, že to stačí :D

Želva

vasekg
Posts: 22
Joined: 12 Aug 2013 10:46

21 Aug 2015 16:20

ZelvaCZ wrote:To se týká především různých map a definicí. Mod, který má vyšší prioritu, se načítá později, tedy přepisuje ty, které byly nahrány před ním (ty mají prioritu nižší).

Příklad:
Mám dvě mapy, a obě do hry přidávají nějakou část světa. Dejme tomu, že mapa X přidává města A, B a C a mapa Y přidává města C, D a E. Mám tedy dvě dostupné verze města C, ale samozřejmě mohu použít jen jednu z nich - pokud tedy bude mít mapa X vyšší prioritu, nejdříve se načtou sektory mapy Y, ale po ní se načte mapa X, a ta přepíše sektory mapy Y, včetně města C.

Ve skutečnosti by to tak přesně nefungovalo, mapy by spolu kolidovaly a bylo by tam hodně chyb, ale tohle je základ toho, jak to funguje.

Vysvětlil jsem to hrozně, ale doufám, že to stačí :D

Želva

No mne stačí, ale keď načítam napr. Promods a dám spolu s TSM - tak bác - game over ... :shock: ... podľa toho, čo píšeš by to ale mohlo fungovať. Bolo by super mať takto takmer celú europu ! Ale to je asi iba v rovine neuskutočniteľných želaní :roll:

User avatar
n4gix.bill.leaming
Posts: 1196
Joined: 07 Aug 2013 18:22
Donation rank:
Location: Hammond, Indiana
Contact:

21 Aug 2015 22:01

radmik wrote:Jak to jednoduše vysvětlit...
Mod soubory jsou načteny z dolní do horní části seznamu "Aktivní Mods".

Takže, map mods na dně s nákladních automobilů a dalších typu mody směrem nahoru.

S novým systémem Mod Manager "zzzz_" jsou ignorovány.

ENGLISH:
Mod files are loaded from bottom to top of the "Active Mods" list.

So, map mods at the bottom, with trucks and other type mods towards the top.

With the new Mod Manager system, "zzzz_" are ignored.
Fr. Bill
Global Moderator

Interests: Gauge Programming - 3d Modeling for Milviz

Sophisticated
Posts: 18
Joined: 11 Mar 2015 19:04
Donation rank:

24 Aug 2015 15:57

Takhle to je dobře ?

Image

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

24 Aug 2015 17:08

Bude to fungovat, ale ten mod na úpravu zvuků ti možná rozhodí podklad mapy, pokud jo, dej mu nižší prioritu než ProMods ;) co se týče hratelnosti by se ale nic změnit nemělo.

Sophisticated
Posts: 18
Joined: 11 Mar 2015 19:04
Donation rank:

24 Aug 2015 19:44

Děkuji, já jen pořád nechápu jak ten pán mod manager funguje :lol: tak se raději ptám :lol:

vašek.rybáček
Posts: 22
Joined: 28 Jul 2015 12:31
Donation rank:
Contact:

27 Aug 2015 06:44

Vysvětleno ne?? :D manager ti určuje která modifikace má přednost...tím pádem máš o moc jednodušší práci s nima, než dopisovat nějaký "zzzzz" do názvu.. tot vše ;) a taky ti řekne ktrerý mod není kompatibilní s aktuální verzí hry..

Sophisticated
Posts: 18
Joined: 11 Mar 2015 19:04
Donation rank:

03 Sep 2015 19:20

Ahoj všem týden sem nehrál tak vůbec nevím. Funguje poslední verze Promods na posledním update 1.20.1 ? Ať to nestahuju zbytečně.

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

03 Sep 2015 19:34

Ahoj, pro 1.20 vyšla verze 1.97, bohužel to není jen hotfix, ale je třeba stáhnout celý mod znovu.
Stojí to ale za to, díky tomu, že SCS zavedli realistický pohyb slunce po obloze, je možné vidět na Islandu půlnoční slunce :) a ani třeba ve Finsku moc tmy není.

Sophisticated
Posts: 18
Joined: 11 Mar 2015 19:04
Donation rank:

03 Sep 2015 19:59

Já práve nechápu tohle:

Image

A verze co je ke stažení má datum 27.8



Post Reply

Return to “Čeština/Slovenčina”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests