Wujek Bohun - Euro Truck Simulator 2 - #194

Polish
m4lymisiu
Posts: 1
Joined: 16 May 2016 19:17

25 Jun 2017 19:12

Trochę pytanie z innej beczki. W takim razie gdzie jest regulamin na temat publikowanych filmów na YT z użyciem promodsem? Jak tego w ogóle nie opisaliscie, zgłoszenie wasze jest totalne bezsensu, na dodatek tak dziecinne że wy jaja sobie robicie. Pzdr.

jakub1231
Posts: 192
Joined: 16 Jul 2015 11:10
Donation rank:

25 Jun 2017 20:19

Ale na filmie Wujka nie było Kaliningradu. Sam obejrzałem ten film. Tam był tylko ProMods 2,16 oraz RusMap 1,73. Na innym kanale był i jest streamowany PR z skradzionymi terenami (Irlandia, Kaliningrad itd.) Ta pomyłka powinna być wyjaśniona.
Promods since 1.91

Image

djdarklighter
Posts: 13
Joined: 06 Feb 2015 20:49
Donation rank:

25 Jun 2017 20:24

No więc właśnie.
Jeśli pan Żniwek chce wyjść z twarzą, to powinien grzecznie przyznać się do błędu. Co do filmu WB
Prezes to insza inszość.
Ale nie obejrzeć filmu w całości i zgłosić bezpodstawne roszczenia "bo nas krytykują", to jest dziecinada, ale z jego strony.

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

25 Jun 2017 20:43

Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

25 Jun 2017 21:54

Ładny link. Widzę, że dziecinada i sianie zamętu oraz wyssanych z palca bzdur trwa tam nadal. Na dodatek notoryczne odbieganie od tematu, by zrobić więcej zamieszania.
Co ma do tego jakaś moja praca? Wszyscy wiedzą co zostało zrobione przez PR. Wszyscy wiedzą, że PR robiło Trójmiasto i to ich praca. Wszyscy widzą, co dokładnie w Polsce zmieniamy i myślę że nie będzie trudno zgadnąć co jest nowe, a co stare podczas gry czy nawet po spojrzeniu na mapę 2.2. Myślicie, że będziemy kłamać co jest nasze, a co ich? Przecież to by było bezsensu, zwłaszcza że mnóstwo tych terenów jest po prostu starych i brzydkich, bo robionych na dawne standardy. Jaki więc byłby sens "podkradania" takiej pracy? Błagam...

ScuL wyraźnie napisał - zobaczył w tamtym filmie Kaliningrad i film zgłosił. Myślicie, że to można sobie ot tak zrobić bez konsekwencji?
Myślicie, że napisał do YT: "Panowie, oni nas tam krytykują! Błagam, zdejmijcie film bo się popłaczemy"? I teraz nie mamy co robić całą niedzielę, tylko się bawić w wymyślanie innego powodu i całej teorii? ;)

Jak mówiłem - sam nagrywałem i nagrywam z PM. Jest na YT mnóstwo osób, które to robią. Dziś znów jest stream Squirrela, gdzie wyłapał sporo błędów na nowych terenach, bo jeździ na wersji beta, którą od nas dostał. Nie ma żadnego problemu, by grać na ProMods i nagrywać z ProMods. Byle nie ze skradzionej wersji, która zawierała to, co mateush05 wypisał. To była skradziona praca wszystkich z ProMods i opublikowana nierozsądnie przez Radola. Naprawdę, szukacie winnego po złej stronie konfliktu, którego my nawet nie zaczęliśmy, czy nie próbowaliśmy podkręcać przez te wszystkie miesiące...

Porównajcie sobie chociażby styl wiadomości.
Myślę, że widać moje opanowanie, rozsądek, dojrzałość, opieranie się na faktach i tego typu sprawy. Natomiast posty na etrucks, nie tylko te napisane przez Radola? Pośpiech, zawiść, jakieś oskarżenia niepodparte absolutnie niczym, poza własnymi, zmyślonymi przekonaniami, kiepska interpunkcja... To są rzetelne wiadomości, w które można wierzyć?
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
Dudekakadudek
Posts: 6
Joined: 13 Jun 2016 18:00
Donation rank:

25 Jun 2017 22:09

A więc... drogi Vøytku. Powtórzę się, ale co mi tam. Aktualnie ScuL i/bądź osoba, która film WB wam zgłosiła i której ScuL uwierzył na słowo jest jedyną osobą, która w tym filmie widziała Kaliningrad (przy czym należy pamiętać, że film ten został obejrzany w całości lub częściowo przez parę-paręnaście tysięcy widzów - przeze mnie w całości). Jeżeli faktycznie jednak jakimkolwiek cudem cokolwiek, co nie powinno ujrzeć światła dziennego na tamtą chwilę, zostało ukazane, to z całego serca poprosiłbym o dowód. Wówczas z całego serca przeproszę. Pozdrawiam.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

25 Jun 2017 22:18

Ciężko znaleźć dowód, gdy film nie jest już publiczny ;)
Zarówno nikt teraz nie pokaże że Kaliningrad tam był, ani nikt nie pokaże że go nie było. Poza Wujkiem Bohunem. Nie skontaktował się z nami w żaden sposób, by wyjaśnić sprawę.
Jak mówiłem - ScuL sam może się wytłumaczyć, a PR znów zaczyna temat ze mną, jakbym był winien nie wiadomo czego.

Zatem drogi kolego - poczekajmy na wypowiedź najważniejszej tutaj osoby i darujmy sobie ciągłe dyskusje na temat innych spraw, a do których ciągle jestem zmuszony wracać. Nie czuję się absolutnie niczemu winny w całym tym zamieszaniu, które powstało kilka miesięcy temu i nikt mi nie wmówi, że coś złego zrobiłem. Proszę więc, by wszyscy ze mnie "zeszli" i zajęli się sobą, bo to do niczego nie prowadzi. Ja będę tłumaczył, oni będą czytali posty Radola i znów wracali czepiać się mnie o cokolwiek.

Sprawą dyskusji jest zdjęty film Wujka Bohuna. ScuL wstał, pewnie niedługo wystosuje swoją odpowiedź i wszystko będzie jasne.
Ja nie mam się do czego przyznawać ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

djdarklighter
Posts: 13
Joined: 06 Feb 2015 20:49
Donation rank:

25 Jun 2017 22:39

Jakbyście byli pewni, że WB jest winny to mielibyście ten fragment filmu (screeny, zrzuty etc) u siebie.
Do obrony.
A skoro tylko jest afera "bo ScuL widział" a inni nie widzieli Kaliningradu (i nie mogli widzieć, bo go tam nie było), to jest delikatnie mówiąc, cienka i to bardzo cienka linia obrony.
Ja wiem na 100% jaką WB miał wersję mapy i jest technicznie niemożliwe by miał Kaliningrad.
Okłamujecie ludzi - trzeba to powiedzieć wprost

piotrek.cyprowski
Posts: 50
Joined: 04 Jan 2016 14:07
Donation rank:
Location: Łódź

25 Jun 2017 22:43

Nie o to chodzi, że pokazał Kaliningrad. Chodzi o to że został on wspomniany przez Rafała podczas, gdy rozmawiał o Trójmieście. "My zostawiamy te części z Trójmiasta, ale usuwamy Kaliningrad, który będzie w Promodsie w następnych wersjach". Tak coś podejrzewałem że mógł być z tego dym, ale cóż. Zobaczymy...

joonymax
Posts: 2
Joined: 25 Dec 2013 11:41
Donation rank:

25 Jun 2017 23:29

i tak macie już przesrane i tak za nie słuszne zgłoszenie filmu i z tego ty tak szybko się nie wywiniesz. za znieważenie osoby publicznej. panie Voytek może to w kocu pana nauczy ze nie wolno kłamać i znieważa publicznie osoby jaki i zwykłych obywateli.
https://www.arslege.pl/falszywe-zeznania/k1/a268/



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest