[Pokec] Česko-Slovenské forum!

Czech/Slovak
Post Reply
User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

15 Apr 2015 11:19

Chyba je v modu. V souborech pro naše semafory je zřejmě nějaká chyba, která způsobuje, že nejsou funkční veškeré semafory. Zatím s tím nemůžeme nic dělat, ale snad se nám to do verze 2.00 podaří zprovoznit.

Zatím bohužel zbývá jen si představovat, že semafory jsou vypnuté úmyslně. Doufám, že to zas tak nevadí ;)

sejanko
Posts: 4
Joined: 27 Dec 2014 06:31
Location: Svidník

15 Apr 2015 22:06

Ono to až tak nevadí, ako lebo fungujú pre ostatné autá (automaticky riadené hrou) ale neukazuje farby. Treba len občas počkať a zistiť si to podľa ostatných vozidiel.

sejanko
Posts: 4
Joined: 27 Dec 2014 06:31
Location: Svidník

20 May 2015 12:38

Chcel by som sa ešte opýtať: Nová verzia vyžaduje DLC škandinávia. Mám ale problém: v mojom meste je ťažko zohnať paysafecard, vlastný účet nemám. Je možné aktivovať krabicovú verziu tohoto dlc na steame? Veľmi by mi to pomohlo keby som to mal všetko pokope.

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

20 May 2015 14:32

Krabicovú verziu Škandinávie je možno aktivovať len na Steame. Keď si hru kúpiš, nainštaluj Steam (pokial ho už nemáš), vlož CD do mechaniky a vyskočí ti okno, kam zadáš kód, ktorý je v balení. Pak sa ti DLC aktivuje na Steame, cez ktorý ho už len stiahneš a môžeš hráť. Sam som to takto urobil, je to výhodnejšie ;)

sejanko
Posts: 4
Joined: 27 Dec 2014 06:31
Location: Svidník

01 Jun 2015 22:34

OK Zelva, dík za radu. Uvažujem o kúpe, lebo promods mi nebude fungovať keď si to nekúpim. Je to dobrý mód. Rád by som ho využíval ďalej. Počkám, našporím si peniaze a keď sa dostanem do väčšieho mesta, napríklad Prešov alebo Košice, tak si to kúpim. Chcel by som sa vrátiť k tomuto módu ešte tento rok, dúfam že scs nevydá ďalšie mapové dlc.

Ozaj a aké máte plány? Nejaké štáty kde sa plánujete mapou rozšíriť? Napríklad dokončiť pobaltie + nejaké bielorusko? Alebo severnejšie? Alebo na balkán?

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

02 Jun 2015 07:19

sejanko wrote:Ozaj a aké máte plány? Nejaké štáty kde sa plánujete mapou rozšíriť? Napríklad dokončiť pobaltie + nejaké bielorusko? Alebo severnejšie? Alebo na balkán?
Já pracuji na Litvě, a kolegové všude okolo, Lotyšsko, Ukrajina, Rumunsko, Moldavsko, jih Francie, severní Finsko, ve stejném projektu možná i kousek Ruska (Petrohrad a okolí), přestavba Německa, Rakouska, některých částí DLC, upravujeme detaily na navigačních cedulích, aby byly reálnější...
V Bělorusku jsem taky něco zkoušel, ale nedokončil - tam budu něco dělat až po Litvě, protože tam není streetview, a je tedy složitější stavět reálně vypadající místa.
Zatím jsem taky přestavěl část D3 v Česku a začal v Českých Budějovicích, ale do se do další verze asi nestihne.

A mimochodem, já ani nijak moc nehledal, a hned v prvním obchodě ve větším městě jsem DLC koupil za 380 Kč (cca 14€), a myslím, že není problém to sehnat levněji.

A DLC mohu opravdu doporučit, vypadá super :)

george118
Posts: 19
Joined: 05 Aug 2013 22:47

10 Jun 2015 00:18

.
Last edited by george118 on 25 Jun 2015 20:22, edited 1 time in total.

kkrupka
Posts: 5
Joined: 25 Mar 2014 20:11
Donation rank:

11 Jun 2015 12:58

Zdravím, chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť s platenou možnosťou stiahnuť mód, tu v Poprade mi to išlo strašne pomaly, iba nejakých 20 - 30 kB/s, a stálo ma to 0,92 €, pritom neplatená možnosť cez zippyshare je oveľa rýchlejšia, ale aspoň som podporil Promods :) Ide to takto pomaly aj inde na Slovensku, alebo v Česku?

george118
Posts: 19
Joined: 05 Aug 2013 22:47

25 Jun 2015 20:21

To: ŽelvaCZ

Díky za tu úpravu ČR, těším se až to vyjde :)

A plánuješ přidat po Č. Budějovicích asi i další, že? Ono když se člověk podívá na tu mapu ČR tak se přímo nabízí taková města jako Plzeň, Olomouc a např. Pardubice/Hradec Králové. Je výhoda že u nich komunikace jsou a "stačí dodělat" jen vlastní města. I když ty jsou časově nejvíce náročná. Chystáš taky nějaké z těchto v budoucnu?

ZelvaCZ wrote:
sejanko wrote:Ozaj a aké máte plány? Nejaké štáty kde sa plánujete mapou rozšíriť? Napríklad dokončiť pobaltie + nejaké bielorusko? Alebo severnejšie? Alebo na balkán?
Já pracuji na Litvě, a kolegové všude okolo, Lotyšsko, Ukrajina, Rumunsko, Moldavsko, jih Francie, severní Finsko, ve stejném projektu možná i kousek Ruska (Petrohrad a okolí), přestavba Německa, Rakouska, některých částí DLC, upravujeme detaily na navigačních cedulích, aby byly reálnější...
V Bělorusku jsem taky něco zkoušel, ale nedokončil - tam budu něco dělat až po Litvě, protože tam není streetview, a je tedy složitější stavět reálně vypadající místa.
Zatím jsem taky přestavěl část D3 v Česku a začal v Českých Budějovicích, ale do se do další verze asi nestihne.

A mimochodem, já ani nijak moc nehledal, a hned v prvním obchodě ve větším městě jsem DLC koupil za 380 Kč (cca 14€), a myslím, že není problém to sehnat levněji.

A DLC mohu opravdu doporučit, vypadá super :)

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

25 Jun 2015 20:30

Jsou to přesně ta města, o kterých jsi psal. Plzeň určitě, Pardubice nebo Hradec taky, a na Olomouc je tam taky hezké místo. Postavit ale celé město se všemi možnými detaily trvá třeba 20 hodin čistého času, a to pokud tam není moc překážek jako např. málo místa. Města jsou oproti silnicím mnohem náročnější (nejen časově, ale i co se týče např. optimalizace).

Tady pro vás dva obrázky z D3 ;)
Image
---
Image



Post Reply

Return to “Čeština/Slovenčina”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest