ETS 2 MP

Polish
Post Reply
Michu_FSO
Posts: 3
Joined: 15 Nov 2015 11:54
Donation rank:

11 Dec 2016 19:07

Cześć,
Dziś zacząłem grać w MP, wersja 1.26, Skandynawia + Francja. Co jakiś czas mam problem z ciężarówką, jest zablokowana, nie mogę się ruszyć. Powietrze jest, paliwo jest, silnik odpalony, bieg jest, ręczny zwolniony a moja Scania ani się ruszy. Muszę robić restart gry. O co chodzi?

PS. Jak daję powrót do warsztatu, to po potwierdzeniu holowania, jest czarny ekran, gra sie zawiesza i tyle. Muszę zamykać przez CTRL+ALT+DEL...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

11 Dec 2016 19:38

Niestety w tej kwestii nie pomogę. Sam ostatnio odpaliłem MP po bardzo długim czasie i za każdym razem gdy próbuję spać lub teleportować się do jakiegoś garażu (szybka podróż), gra się zawiesza i nic z tego. Podejrzewam że muszę ogarnąć jakiś nowy profil. Sprawdzałeś czy na każdym profilu taki problem występuje?
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

TomK
Posts: 24
Joined: 10 Feb 2016 12:28
Donation rank:

12 Dec 2016 13:11

Zniwek - to normalne. Dzieje się tak, jak przechodzisz z singla na multi lub dawno nie grałeś. Gra się synchronizuje z serwerami multi i u niektórych nawet do 10 minut trzeba czekać.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Dec 2016 13:33

Kiedyś tak nie było :/
Sprawdziłem na kilku profilach, żaden z nich nie był tym na którym kiedyś grałem na MP. Będę jeszcze testował.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

M4ni3x
Posts: 2
Joined: 17 Feb 2016 19:24

13 Dec 2016 12:28

Tak jak pisał kolega wcześniej; przyczyną zawieszania gry bywa synchronizacja z serwerem MP po przeniesieniu profilu z singla.
Wśród graczy MultiPlayera krąży opinia aby nie zatrudniać zbyt wielu kierowców gdyż duża ich ilość znacznie wydłuża czas wczytywania gry z autozapisu, podczas teleportowania czy odpoczynku.
Pamiętać należy, że serwery multi działają całą dobę a więc i nasi kierowcy także "pracują" cały czas nawet gdy nas w grze nie ma; bywa że podczas naszej kilkudniowej przerwie w grze kierowcy zarabiali nawet kilkadziesiąt milionów które to pieniądze oczywiście lądowały na naszym koncie (piszę tu o grze na TruckersMP).

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

13 Dec 2016 13:58

Właśnie dlatego wywaliłem wszystkich kierowców i to również nie pomogło. Wczoraj nie miałem czasu, może dziś sprawdzę zupełnie nowy profil.
Wiem jak to działa, dawniej już tam grałem (nawet na swoim głównym profilu) i nic się nie stało. Natomiast teraz zapewne czeka mnie reinstall, bo w logu niestety nic się nie pojawia a występuje to na każdym profilu jaki sprawdzałem.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

TomK
Posts: 24
Joined: 10 Feb 2016 12:28
Donation rank:

14 Dec 2016 12:00

Żniwek włącz szybką podróż/spanie/przeprawę promową i cierpliwie poczekaj - będzie czarny ekran jakby się zawiesiła ale ona się synchronizuje. Jak Ci się nie chce czekać to kładąc się spać włącz multi i zrób szybką podróż - jak wstaniesz będzie działało. U większości pomogło.

jan.pawian
Posts: 1
Joined: 26 Mar 2014 18:49
Location: Warsaw, Poland
Contact:

15 Dec 2016 15:19

To już wiem skąd mi się wzięły grube miliony na koncie :D. A co do zwiechy również miałem ten problem i nie wiedziałem o co biega. Za którymś razem ruszyło - w moim przypadku za 1 razem próbowałem się przespać na parkingu. Zwiecha i zamknięcie gry w menedżerze zadań. Za jakiś czas spróbowałem przeniesienia do warszatu (F7) będąc w mieście, tak żeby "podróż" nie była długa. Również nastąpiła zwiecha, zacząłem wychodzić do pulpitu żeby zamknąć proces, ale jeszcze spróbowałem wrócić do gry - i wszystko poszło. Od tamtej pory nie miałem problemu - choć faktycznie korzysta się z tego rzadko - jedynie wtedy kiedy nie ma zleceń, albo przy zniszczeniu/zblokowaniu ciężarówki....Krótko mówiąc próbuj, może faktycznie wystarczy dłużej poczekać.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest