Podpowiedzi dla mapperów PM: Nowe miasta w Polsce

Polish
Pan_Sosna
Posts: 3
Joined: 26 Apr 2017 17:25

08 Jul 2017 20:18

Witam, mam pomysł żeby dodać trzy nowe miasta na terenie Polski do ProMods. Są to:
1. Tarnobrzeg. Co by się tam znajdowało?
Firmy: WGCC, Trameri, Kaarfor, SellPlan.
Warsztat
Garaż
baza ZLECENIE (takie coś jak w Iławie).
Kilka słów: Jadąc w tamtejszych okolicach zauważyłem znaki informujące o skręcie na Tarnobrzeg, więc pewnie fragment naszej ukochanej "Wisłostrady" już macie. Wiem że da się przejechać przez Most w Nagnajowie. Po części kolejowej mostu możnaby dać składy towarowe (Tamtejszy odcinek jest tylko przez tego typu składy, a takie coś dodałoby mapie większej realistyki).


2. Stalowa Wola
Firmy: SellPlan, OBI (jest tam Agata meble, ale cii...), Kaarfor, Stokes, TARTAK.
Warsztat
Garaż
Salon: Renault Trucks
Kilka słów: Stalowa Wola to naprawdę ciekawe miasto i fajnie byłoby zobaczyć je w swoim ulubionym modzie do ETS2


3. Sandomierz
Firmy: Stokes, SellPlan, OBI, Kaarfor, UPS, DHL
Warsztat
Salon: Scania
Kilka słów: Postarajcie się ;)

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

09 Jul 2017 21:37

Jeszcze może Lelkowo, Wilczęta i Pogrodzie? :)

A tak na poważnie to w całej Polsce kiedyś będą zmiany, więc może na Podkarpaciu coś nowego będzie niż sam Rzeszów ;)
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

10 Jul 2017 01:58

A tak na poważnie, to dzięki za sugestie ale zamiast tych dziwnych firm od SCSu, lepiej byłoby wskazać prawdziwe lokalne miejsca, które są warte odwzorowania w grze. Czyli jakiś lokalny magazyn / sklep / firma, bo to doda jeszcze więcej realizmu ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Pan_Sosna
Posts: 3
Joined: 26 Apr 2017 17:25

10 Jul 2017 10:59

Dobra, więc tak: Tarnobrzeg:
WGCC, Trameri, Kaarfor, SellPlan miało być, ale teraz będzie:
Huta, Premium Distributors, Supeco, (dawniej na jego miejscu był Carrefour), Biedronka (jeden oddział starczy, u nas w mieście jest chyba z 6), Fedex, Garaż i Warsztat gdzieś na obrzeżach w kierunku Sandomierza, Stacja Paliw dowolny salon (mamy komis tylko ale cii...), McDonalds przy ulicy (bodajże) Wiejskiej (hehehe)
Ciekawe miejsca do odwzorowania:
"Wisłostrada" oraz cała droga między Sandomierzem a Tarnobrzegiem, J. Tarnobrzeskie (obok wisłostrady, dawna kopalnia siarki), "Stawy" przy ulicy Marii Skłodowskiej. Koło nich znajduje się siedziba Fedexu.


Sandomierz:
Salon Scania, UPS, DHL, Mosty nad Wisłą (Stary i nowy), Dwie stacje paliw "Orlen", Huta, Warsztat, Garaż


Stalowa Wola:
Galeria Vivo (dajcie parę supermarketów w jednym ciągu i starczy), Huta, Garaż, Salon Renault, Warsztat, ZLECENIE, TARTAK, DPD

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

10 Jul 2017 12:52

Dzięki, to już wygląda ciekawiej (bardziej klimatycznie dla Polski). Gdy zajmiemy się tymi okolicami, zobaczymy co z tych pomysłów wypali.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Pan_Sosna
Posts: 3
Joined: 26 Apr 2017 17:25

11 Jul 2017 09:48

Rozumiem

Iamapromods
Posts: 1
Joined: 09 Jan 2022 23:02

14 Jan 2022 00:15

Dobrze wam idzie budowanie

User avatar
szczur
Posts: 3
Joined: 20 Sep 2013 18:13

17 Jan 2022 17:57

Jak wygląda struktura katalogów do moda na nowe miasto? może ktoś podpowie .Stary sposób dodawania miasta do mapy nie działa mi.
Narodowy Transport Drogowy

Grzeslav
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2020 10:48

28 Jan 2022 12:02

Cześć,

Właśnie bawię się w przebudowę węzła w Katowicach i ogólnie rzecz biorąc uważam, że powinna się w grze znaleźć Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Tychach gdzie notabene pracuję jako inżynier na jednym z zakładów. Chciałem sam na własną rękę zacząć modelowanie węzłów Katowickich, Tychów i może paru innych miast w woj. Śląskim, jako że stąd pochodzę.
Czy ktoś wie może kto zajmuje się pracami na terenie Polski? Chciałbym się skontaktować i dowiedzieć czy może prace nad Katowicami trwają, to może przydałbym się np. do określenia kluczowych dróg, miast firm dzielnic itp. No i oczywiście jeżeli takie prace trwają to nie chciałbym się wpierdzielać w robotę z własnymi modelikami :)
Kontakt do mnie: [email protected]

Z góry serdeczne dzięki, Grzegorz.

Seba222141
Posts: 1
Joined: 29 May 2021 07:19

08 Dec 2022 20:06

Siema jak tam wam idzie budowanie Tarnobrzega Sandomierza i Stalowej Woli?



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 13 guests