Útszéli társalgó

Hungarian
User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

15 Jun 2020 14:13

Szia Isti! Köszönöm, teszem a dolgom. ;)

Igazából semmilyen titkos dologról nincs szó, már januárban belebegtette az SCS, hogy az 1.38-as tapasszal egy nagyobb grafikai update-et kap majd az ETS2 és az ATS is. Újradolgozzák a fényeffekteket és a különböző asseteket (gondolom modelleket, textúrákat is), ami nyilván a ProMods-nak is komoly munkát jelent majd, tekintve hogy több gigányi saját assettel dolgozunk, amit kompatibilissá kell majd tenni ezzel a grafikai update-tel. :)
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

isti139
Posts: 39
Joined: 21 Feb 2017 15:49
Donation rank:

16 Jun 2020 13:41

Ahh értem. Szerintem ezen az infón átsiklottam, köszi szépen a felvilágosítást. Jól hangzik, hogy még realisztikusabbá teszik a játékot, agrafikai módok által meg már lassan megszólal :D Huh akkor nem irigylem a csapatot. Goindolom gőzerővel megy a 2.50 projekt és most meg jön a második nagy feladat a hang után a grafika teljes adaptálása :O Ahogy elnézem ez az év talán a legmozgalmasabb ETS2 szempotnból. Na meg nem ProMods téma, de ahogyan olvasom a fórumokon, hogy mennyi mapmódot terveznek kiadni idén a modderek

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

16 Jun 2020 13:50

Hát az biztos, hogy nem unatkozik a csapat, már gyülnek az izzadtságcseppek a homlokukon, és nem a hőség miatt. ;D
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

isti139
Posts: 39
Joined: 21 Feb 2017 15:49
Donation rank:

11 Aug 2020 16:12

Ejha John jól titokban tartottad a magyar újításokat :D Régebben mondtad, hogy SCS miatt nem nagyon lehet mit kezdeni a területtel és erre Sümeg meg Szombathely is bekerült, sőt ha jól láttam akkor még a 83-as is (pápai vagyok) Nem semmi meglepetés volt :D

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

11 Aug 2020 18:35

És akkor az M0-s körgyűrű enyhe feljavítását még nem is említettem, ahogy az egész országban újraalkotott forgalmi jelzőtáblákat sem. ;)
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

GamerNorbi
Posts: 19
Joined: 26 Dec 2015 07:04
Location: Zánka, Veszprém county

11 Aug 2020 19:03

JohnBart wrote:
11 Aug 2020 18:35
És akkor az M0-s körgyűrű enyhe feljavítását még nem is említettem, ahogy az egész országban újraalkotott forgalmi jelzőtáblákat sem. ;)
Én nagyon várom már a 2.50-es frissitést :D Jó, hogy Magyarország is felfrissül a Promodsnak hála Ezer köszönet a csapatnak! :D ;)

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

11 Aug 2020 22:28

Főleg Eryman, Mandelsoft és Noah_Lukas érdeme a helyi update, remélem Ti is élvezni fogjátok az újdonságokat! ;)
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

GamerNorbi
Posts: 19
Joined: 26 Dec 2015 07:04
Location: Zánka, Veszprém county

12 Aug 2020 05:32

John, fogod még folytatni a megjelenésig a cikkek magyar nyelvű átültetését? A prewiew cikkekre gondolok, Izland, UK, Lengyelország, stb.
Mindig élvezettel olvasom a magyarra átültetett cikkeidet! :D ;) :)

isti139
Posts: 39
Joined: 21 Feb 2017 15:49
Donation rank:

12 Aug 2020 13:35

JohnBart wrote:
11 Aug 2020 22:28
Főleg Eryman, Mandelsoft és Noah_Lukas érdeme a helyi update, remélem Ti is élvezni fogjátok az újdonságokat! ;)
Nagyon szépen köszönjük nekik, hogy életet leheltek az SCS álatal eléggé összecsapott országunkba! :D

Jaqen755
Posts: 1
Joined: 17 May 2017 12:44
Donation rank:

04 Nov 2020 18:30

Üdv! Most töltöttem le a modot, és a Project Balkan nevű add-ont. Olyan kérdésem volna, hogy van jó pár topik itt a fórumon, amikben szintén add-onok szerepelnek (?) elvileg más területeket adnak a maphoz, illetve átalakítják azt (Brit-szigetek, Magyarország, Skandinávia) ezek használhatóak? Tehát csak letöltöm, és egy sokkal részletesebb, átdolgozott térkép fogad majd, vagy mit kell tudni ezekről a plusz dolgokról?



Post Reply

Return to “Magyar”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests