[TR] [REHBER] Promods Forumunda Bug / Sorun Raporlama

Turkish
Locked
EG0611
Developer
Posts: 1006
Joined: 27 Apr 2016 08:53

18 Mar 2019 06:43

Euro Truck Simulator 2'yi Promods ile oynarken bir sorunla karşılaşırsanız veya oyun esnasında bir bug bulursanız aşağıdaki adımları takip ederek Promods forumunun Türkçe bölümünde konu açabilirsiniz.

  • Promods'tan başka mod kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız o modu/modları kaldırın ve oyunu tekrar deneyin. Eğer sadece Promods kullanıyorsanız ve sorun hala devam ediyorsa forumda konu açınız.

  • Sorunla ilgili görseller her zaman işe yarar. Mümkün olduğunca sorunu gösteren görseller paylaşın.

  • Sorunun yaşandığı yerin koordinatlarını paylaşmalısınız. Bunun için oyun içinde F11'e ve ardından ENTER'a basın. Oyundan çıkın ve C:\Users\(Kullanıcı Adı)\Belgeler\Euro Truck Simulator 2\bugs.txt not defteri dosyasını bulun. Dosya içinde koordinatları bulabilirsiniz.

  • C:\Users\(Kullanıcı Adı)\Belgeler\Euro Truck Simulator 2 klasöründeki game.log.txt not defteri dosyası içindeki bütün satırları pastebin.com'a kopyalayıp (Veya Türkiye'de çalışan https://hastebin.com/) yapıştırın ve burada paylaşın.

game.log.txt dosyası paylaşılmayan gönderilere yardım edilmeyecektir. Kullanıcı, game.log.txt dosyasını göndermeyi reddederse, kullanıcının korsan oyun oynadığı varsayılacak ve konu moderatörler tarafından kitlenecektir. Bu kural tartışmaya açık değildir.

Herkese iyi oyunlar dilerim.
-EG
Image
Image
ImageLocked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: mttr and 1 guest