[DYSKUSJA] ProMods 2.50

Polish
rojber86
Posts: 21
Joined: 11 Jun 2018 19:17
Location: POZnan*
It’s my birthday

30 Aug 2020 09:19

Buntovniq wrote:
30 Aug 2020 08:23
Takie me przemyślenie po poprawnym zaznaczeniu plików w grze wywala promodsa po 5 minutach pomysły ...
Jakieś inne mody? Kolejność modów w managerze sprawdzałeś?

piotr750207
Posts: 3
Joined: 20 Dec 2015 17:09
Donation rank:

03 Sep 2020 17:14

Wrona 628 wrote:
27 Aug 2020 22:40
Jeszcze go nie ma. Trzeba będzie poczekać

Dodano po 7 minutach 38 sekundach:
Zaiste mapa piękna etc. Ale mam jedno "zażalenie" Dlaczemu robicie jak SCS, czyli kompletnie unikacie centrów miast. W sensie, chcę sobie zwiedzić piękny Lwów (który tylko czasowo znajduje się poza Macierzą, żarcik taki), a tu jedynie co mogę jakieś przylegające wiochy i dwie firemki na takich ekstremalnych obrzeżach. Tak samo np nowe Opole. Ja oczywiście czaję, że to symulator i że duże ciężarówy normalnie nie popylają po Placu Wolności w Łodzi, ale trochę można przymknąć na to oko. Wszak to tylko gra.

Jak to Vøytek ujął w jednym z filmików swoich na YT, często się gra w ETS2 bo geografia i chce się coś zwiedzić nawet tak wirtualnie i w skali

Ale to tylko takie moje zapytanie. Mapa jak zawsze super...
A czy Ty widziałeś duże zestawy pojazdów z centrum miasta? np: przy Pałacu Kultury?
pozdro

Dodano po 5 minutach 19 sekundach:
Koledzy z ProMods
proponuję już zacząć pracować nad ETS 1.39, bo zanim się Panowie z MP pozbierają, to już 1.39 będzie
heyka

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

03 Sep 2020 17:28

Jak mamy pracować nad wersją, która jeszcze nie jest dostępna? Nigdy nie "czekamy" na TMP, to osobny projekt i w żaden sposób na nas nie wpływa.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

03 Sep 2020 22:59

Tak w ogóle. Mam wrażenie, że we wcześniejszej wersji było "więcej" Suwałk. W sensie, że normalnie się jechało przez "centrum"
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

04 Sep 2020 01:59

Zgadza się, teraz wybudowali obwodnicę i nie trzeba cisnąć się przez centrum, tak jak u nas.
Choć jestem przekonany że większość z was chciałoby mieć do dyspozycji i jedno i drugie, to niestety skali nie oszukasz
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

04 Sep 2020 10:18

No zgadza się :P No ja akurat z tych co starają się unikać autostrad i S-ek
Bardzo ładnie było to centrum zrobione. Ale skoro inaczej się nie dało bo skala to decyzja jak najbardziej zrozumiała.
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

piotr750207
Posts: 3
Joined: 20 Dec 2015 17:09
Donation rank:

04 Sep 2020 16:29

Vøytek wrote:
03 Sep 2020 17:28
Jak mamy pracować nad wersją, która jeszcze nie jest dostępna? Nigdy nie "czekamy" na TMP, to osobny projekt i w żaden sposób na nas nie wpływa.
Wiem, Voytek, wiem
po prostu dziwię się, że tak długo się z tym ociągają. Wiadomo mamy życie w realu, lecz to jakoś tym razem długo trwa (według mnie - może się mylę). Nic złego nie miałem na myśl.
pozdr Piotr

tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

15 Sep 2020 15:54

Cześć. Mnie to osobiście zaskoczyło dołączenie kresów wschodnich bez przebudowy Rzeszowa i dociągnięcia A4 do Korczowej i dalej do UA. Sądzę, że w PL jest sporo do unowocześnienia mapy jak choćby wojweództwo śląskie. Jak wiem, że zaraz wyleje się hejt i hasła som se zrób. Osobiście wydaje mi się, że trzeba w końcu dorobić całą A1 i S1, dodać Bielsko i Częstochowę. Do uaktualnienia także S6 do Koszalina i S5 Wrocław - Poznań, który też jak stworzony tak sie ostoł, podobnie jak GOP.

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

15 Sep 2020 17:32

No ja nie wiem co co tu dorabiać A1. Na razie to ona jest od Tuszyna do Katowic prawie w jednym wielkim remoncie. (miałem "przyjemność" jechać ostatnio cudowne koreczki przed megarondem przy Pietrkowie) No chyba, że chcesz żeby PM odwzorowało ten pierdolnik właśnie XDDD
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

15 Sep 2020 18:24

tvruda wrote:
15 Sep 2020 15:54
Cześć. Mnie to osobiście zaskoczyło dołączenie kresów wschodnich bez przebudowy Rzeszowa i dociągnięcia A4 do Korczowej i dalej do UA
Przypomnę jak działa nasz projekt - jedna osoba postanowiła zabrać się za Ukrainę i w świetnym tempie ukończyła miasta które otrzymaliście.
To wymusiło stworzenie połączenia z Polski, a tym nie zajmował się już twórca Ukrainy. Decyzja padła na drogę przez Chełm. A4 i Rzeszów to dużo więcej pracy, zwłaszcza że cały ten obszar jest w opłakanym stanie. To połączenie oczywiście pojawi się prędzej czy później, ale obecnie nikt nie ma na to weny, a gdybyśmy chcieli je dodać jeszcze do 2.50, to musielibyście czekać dodatkowe kilka miesięcy. Zwłaszcza że w tym czasie powstały jeszcze Kielce. Stąd tak to wygląda. Nie ma z góry założeń na następną wersję, typu "5 miast na Ukrainie i 2 połączenia Polski", bo ciężko nawet oszacować kto ile zdoła zrobić w swoim wolnym czasie ;)
tvruda wrote:
15 Sep 2020 15:54
w PL jest sporo do unowocześnienia mapy
Oczywiście, a to była jedna z największych aktualizacji jeśli chodzi o Polskę.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests