[DYSKUSJA] ProMods 2.50

Polish
User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

03 Jan 2021 19:37

Wystarczy się nauczyć. Jakoś trzeba zacząć. Nikt kiedyś nie umiał, ale zamiast mówić "nie umiem", odpalił edytor i to po prostu zrobił.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

16 Jan 2021 16:45

Mam jedną uwagę. Zaraz wyleje się fala hejtu, bo to norma w tym kraju... Do rzeczy. Mam najnowszy promods i wszystko aktualne co może być. Robiłem kurs Skopje - Kielce. Cała trasa fajnie się jechało ale jak dojechałem do Kielc... Ludzie kto przerabia polskę, że tak zamula grafika? Cała mapa mi tak nie zamula jak na terenie przerobionych części w pl. Mam GeForce GTX 750 i aż mnie kopło w tych Kielcach. Aż strach pomyśleć jak grafika działa w Opolu... :\ Ani Rusmap ani Southern Region tak nie tnie. Z jakich elementów ci moderzy korzystają a z jakich z innych krajów co tworzą promodsa?...

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

16 Jan 2021 16:53

ja bym powiedział, że to problem z PRką, ale nie powiem, bo nie ma już Kielc by PR... Więc nie wiem. Ja tak nie mam, może masz upośledzonego kompa. W Opolu też ładniusio działa wszystko. A mam GeForce'a MX150 jeśli już gadamy o kartach
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

16 Jan 2021 17:38

Skąd pomysł że miałaby być to wina PRki? Nigdzie nie widzę żeby kolega pisał że używa PR
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

16 Jan 2021 18:37

pomysł, że stare tereny PRki które są w PM
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

17 Jan 2021 08:52

Problem w tym że Kielce mamy od jakiegoś czasu własne, więc pomysł chybiony
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

17 Jan 2021 11:37

no przecież to napisałem XD
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

17 Jan 2021 13:29

Ja rozumiem, że zatnie przy zbliżaniu się do miasta ale to tylko przy używaniu większego bufora a w Kielcach to lekko skręcam na klawiaturze a ciągnik ryp do rantu. Nie chca wybrzydzać ale pl to słabo ulepszają w stosunku do Czech od Ostrawy do Brna.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

17 Jan 2021 14:04

Pierwszy raz spotykam się z takim komentarzem i nie licz, że coś się w tej kwestii zmieni. Opole pewnie nie tną, Kielce może są "cięższe", ale również nie słyszałem jeszcze by ktoś miał tam problemy. Jakość pracy musi kosztować swoje. Kielce są na najwyższym poziomie w całej Polsce, jest ogrom detali, unikatowych budynków i tak dalej. Żadne państwo w PM nie otrzymuje tylu smaczków. Także nie wiem jak możesz twierdzić, że "pl to słabo ulepszają", bo to jest najwyższa liga i chyba tylko najnowsze tereny na Ukrainie mogą się równać wizualnie... Poza tym GTX 750 to staroć i musisz z pewnością obniżyć pewne ustawienia by zachować komfort rozgrywki (60 klatek).
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

17 Jan 2021 20:34

Ani przeróbki w Petersburgu czy Beneluxie, który jest świetny nie ścinają tak fest jak w pl. Co z tego, że ta karta to przeszłość. Nie wydowom wszystkich pieniędzy, by co chwila inwestować w kompa, bez przesady. Moderzy są z całej europy ale żodyn tak za fest nie przesadzo z upiększaniem. Paczcie jak Southern Region unowocześnili i nie zastosowali tylko i wyłącznie górnej półki. Mom chyba prawo głosu. Nie gardza niczyją robotą. Chciałbym zasugerować czy można zrobić to jak w innych państwach w Promodsie czy Rusmapie.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 32 guests