Kesin olarak anlaşıldı

Turkish

Moderator: EG0611

Post Reply
Bedreke

20 Sep 2020 21:08

Başlıktan da anlaşıldığı gibi forumu takip edenlerin bilerek yaptığına kanaat getirdim. Sürekli şekilde konunun ismini değiştirerek aynı konuyu açmayı adet haline getirenler olduğunu görüyorum . Buda sitenin kurallarda gevşek davrandığını gösterir. İsteniyor ki sitede bulunan kişiler emir eri konu açan nasılsa diyor bir söylemek istemiyorum ...................... çıkar hemen cevap verir bizlerde böyle hemen atlamak cevap vermek fark edilmek arzusu olduğu sürece bu tip kişiler sitede araştırmadan aynı konuyu yeniden açmaya devam ederler yaptıklarını doğru bulmuyorum.

EG0611
Moderator

21 Sep 2020 06:09

Bedreke,

Bunu daha önce sana özel mesajla anlattım ama görünüşe göre anlayamamışsın. Öncelikle kimse sana insanlara yardım et diye diretmiyor, kimse seni zorla insanlara yardım ettirmiyor, burada kimse senin yardımlarına muhtaç değil. Her türlü tutorial ve yardım başlığı Türkçe şeklinde mevcut en basitinden sorun yaşayan insanları bu başlıklara yönlendirmek bile yeterli oluyor.

Eğer diğer kullanıcıların açtığı başlıklar veya cevaplar site kurallarına uygun olmadığını düşünüyorsan her gönderinin yanında "bu gönderiyi raporla" butonu var. O butonu kullanarak site yetkililerini bilgilendirebilirsin.

Yok eğer Promods takımına girmek gibi bir niyetin varsa ve böyle eleştirisel ve diğer kullanıcıları hedef gösteren başlıklar açarak bir yere varacağını sanıyorsan üzülerek söylüyorum şu an tam tersine sebep oluyorsun. Zaten daha önce açtığın Konu açma hakkında dikkat edilmesi gereken ! başlığı sayesinde kara listeye alındın bu yüzden eğer böyle bir amacın varsa boşa kürek çekmemeni öneririm.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur. Ama eğer gene anlayamadıysan ve gene buna benzer 3. bir başlık açarsan artık art niyetli olduğunu ve sitede ortalığı karıştırmaya ve insanları hedef göstermeye çalıştığını varsayıp adminlerle gerekli önlemleri almaya başlayacağız.
Image
Image
Image

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information