Probleme downloadare

Romanian
Post Reply
targetyt
Posts: 1
Joined: 17 Jul 2019 14:34

17 Dec 2022 10:33

Salut,
Cand incerc sa downloadez promods 007/008/009 imi da eroarea aceasta. Sorry! You've been blocked.
Doar la ultimele 3, cum pot face sa le downloadez, deoarece mapa nu merge fara aceste 3 versiuni. Tin sa mentionez ca doresc versiunea free, nu cea paid.

User avatar
DubLuV
Posts: 142
Joined: 03 Feb 2015 21:47
Donation rank:
Location: Romania
Contact:

05 Jan 2023 15:19

Salutare! Recunosc ca nu am intalnit aceasta eroare pana acum. Incearca sa le descarci una cate una intr-o locatie noua din calculator. Ulterior poti incerca sa le dezarhivezi si verifici daca eroarea persista. Sugestia mea ar fi sa incerci varianta platita tocmai pentru a evita aceste probleme si pentru timpul mai scurt de asteptare.

Disclaimer: Exista posibilitatea ca sfaturile mele sa nu fie cele mai bune, deoarece mie mi-a functionat de cele mai multe ori. Ar ajuta totusi sa atasezi si cateva screenshot-uri daca eroare persista.
Image
ProMods Language Translator

Image

xela1961
Posts: 231
Joined: 22 Feb 2016 00:55

17 Jan 2023 15:15

Corect, nu da descarcare la toate deodata. De aici ai eroarea. Descarca primul si abia dupa ce s-a terminat dai urmatoarea.
E posibil (daca calculatorul e mai slabut) sa trebuiasca sa iesi (sau te scoate el) mai bine iesi si reintrii dupa al 4 sau al cincilea....



Post Reply

Return to “Română”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests