Mapki

Polish
Rockplat
Posts: 40
Joined: 28 Mar 2016 09:43
Location: Lidzbark Warmiński

26 Nov 2017 19:01

Już tam nie przesadzajcie że PR jest nierealne, zrobili kawał dobrej roboty i nie ma co marudzić

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

26 Nov 2017 19:21

Może i się narobili, ale z czasem stanie się tak samo jak z Project Balkans. Nie będzie się nadawać na nakładkę mapy Promods.
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

26 Nov 2017 21:47

koper007 wrote:
26 Nov 2017 19:21
Może i się narobili, ale z czasem stanie się tak samo jak z Project Balkans. Nie będzie się nadawać na nakładkę mapy Promods.
A czemuż to jeśli można wiedzieć? Nawet nie porównuj Project Balkans z Poland Rebuilding. Kolego mówisz z sarkazmem „może i się narobili”. Ty chyba nie masz pojęcia ile czasu i samozaparcia potrzeba aby stworzyć taką modyfikację. A przez kogo to zrobione są niektóre miasta na terenie Polski w PM?
ProMods nigdy nie dorówna szczegółowością PR bo PM obejmuje obszar prawie całej Europy i nie ma możliwości w najbliższym czasie jako zespół aby zajmować się tak szczegółowym i wiernym oddaniem terenu.
Mam nadzieję że przy dobrych chęciach i wzajemnym szacunku oba zespoły będą pracowały wzajemnie sobie nie przeszkadzając. A może Ty liczysz na to że SCS coś zrobi w tym kierunku? Zobacz jak zrobiony jest dodatek DLC Francja za który SCS bierze ogromna „kasę”. Paryż to jakiś „kurnik” w porównaniu z Warszawą (PM+PR). Jak tak zrobią DLC Italy to ja bardzo dziękuję, ale pewnie i tak będę musiał kupić bo bez tego DLC inne mody znowu nie będą kompatybilne.

Podsumowując powiem tylko tyle bądźcie uczciwi w swych ocenach i wedle biblii oddajcie „co Boskie to Bogu, a co Cesarskie to Cesarzowi”.

Pozdrawiam

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

27 Nov 2017 04:03

To nie jest mój problem, że bardziej liczy się dla Ciebie modyfikacja niż to co wypuszczają producenci gry. Nie mieszam modyfikacji z oryginalną grą i DLC bo to zupełnie co innego. SCS robi swoje i niech się tego trzyma. Jeśli chodzi o Poland Rebuilding to mi nie odpowiada to co zrobili z północną częścią Polski. Faworyzowanie danego regionu jest dobre dla map na osobnym module, a nie do nakładki na ProMods gdzie mamy logiczne rozszerzenie całej mapy na małej skali. Jak wszystkie miasta na Poland Rebuilding będą takiej wielkości jak Gdańsk, Gdynia i Sopot to wtedy będą w stanie mnie przekonać do tego projektu pod warunkiem, że będzie dało się zauważyć realność całego kraju. Z czasem w ProMods też pewnie zajdą zmiany na terenie Polski, dlatego wspomniałem o Project Balkans, który jest gorszy jakościowo od tego co jest już na ProMods. Żadnego projektu nie faworyzuje, wybieram jedynie ten, który mi odpowiada bardziej. Jednak mam nadzieję, że ProMods będzie całkiem indywidualnym projektem, żeby mogli robić po swojemu mapę. Dla mnie to jest moja pierwsza modyfikacja jaką zastosowałem kiedy dodawała fragment Skandynawii. Potem się pozmieniało trochę (DLC+moja słaba konfiguracja sprzętowa) i dopiero od niedawna właściwie wróciłem do tej modyfikacji. Ot cała filozofia dlaczego akurat ProMods.
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

nabuchodonozorII
Posts: 92
Joined: 29 Sep 2017 20:45
Location: Gdańsk

27 Nov 2017 17:04

faworyzowanie bl bla a jak ciągle są zmiany na śląsku to dobrze?
ATS & ETS 2 player :D

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

27 Nov 2017 17:10

Jak na Śląsku nie ma jeszcze żadnych zmian ;)
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

kiLL0wy
Posts: 25
Joined: 30 Aug 2017 09:12

01 Dec 2017 18:30

Dzięki, pobiore sobie , jak mi zadziała (dlaczego tak pisze: https://promods.net/viewtopic.php?f=25&t=20894)



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest